04 września 2013

Zabytkowa Strzelnica

Właśnie wróciliśmy z objazdu. Przy jednym starcie chwyciliśmy kilka obiektów i teraz parę dni będziemy "ugotowani" przy kompach :-) Trzeba łączyć, liczyć, rysować ... No ale w końcu na tym polega nasza robota ;-) 

Podczas tej podróży zeskanowaliśmy dwie szkoły podstawowe, rzutem na taśmę mieszcząc się przed rozpoczęciem roku szkolnego i unikając szumów na skanach na wysokości do 1,4 m ;-) Jedna z nich była w Raciborzu a druga w Ustroniu. 

Potem szybko ruszyliśmy do Krakowa aby wykonać skany kolejnego w naszym portfolio Fortu Twierdzy Kraków. tym razem był to fort Krępak. Twierdza przyzwyczaiła nas już do niezbyt miłych wnętrz a Fort był równie przytulny jak poprzednie :-) 

W Krakowie mieliśmy też kolejny całkiem ciekawy obiekt. Na tyle ciekawy, że mimo napiętego terminarzu zdecydowaliśmy się na kolorowe skany, tracąc cenne minuty na zdjęcia ;-) To zabytkowa Strzelnica. poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tej realizacji. Zdjęcia wyszły całkiem nieźle ... Nawet Adam, na co dzień  i zazwyczaj lekko zapuszczony wyszedł na nich jak Żigolo ;-) Można śmiało powiedzieć, że to nasz "MODEL" ... super się komponuje ze skanerem ;-) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger