22 maja 2014

Szybka akcja w służbie zdrowia ...

Wydawać by się mogło, że służba zdrowia w naszym kraju na dorobku, nie działa, że wszystko idzie powoli, że czeka się tylko w kolejkach i że naprawdę trzeba mieć zdrowie żeby chorować ;-)
 


Pewnie trochę jest w tym prawdy ale ostatnio trafiło nam się bardzo szybkie zlecenie dla zarządcy jednego z największych szpitali w Poznaniu. Tu naprawdę poszło bardzo szybko :-) Pewnie cena naszych usług nie koreluje z ceną sprzętu medycznego (wręcz na pewno) ale zamawiający zdał sobie sprawę z wagi zadania jakie przed nim stoi i nie szczędził na dokładną i szybko opracowaną dokumentację inwentaryzacyjną. W jednym z pomieszczeń musiała się zmieścić klatka Faradaya i nie można było ryzykować, że coś mogłoby pójść nie tak ... Nasza analiza pokazała, że wszystko jest jak trzeba ;-)


Zadanie zostało wykonane w iście ekspresowym tempie. Dla nas nie było zbyt skomplikowane ale pstryknęliśmy kilka fajnych zdjęć i można zobaczyć jak skaner prezentuje się na sali operacyjnej ;-)


To nie jest pierwszy szpital jaki skanowaliśmy. I zawsze są jakieś ciekawo-śmieszne sytuacje. Zdarzało nam się skanować nawet salę porodową ... wrażenia niezapomniane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger