08 grudnia 2014

Wystawiliśmy Skaner 3D na deskach teatru Victoria w Gliwicach!!

Teatr Miejski w Gliwicach, wybudowany w 1890 roku i rozbudowywany w późniejszych latach, stanowił centrum życia operowego i teatralnego ówczesnego miasta. Jak większość teatrów I połowy XX wieku, był siedzibą kilku zespołów teatralnych, w tym – oczywiście – operowego. Cieszył się sławą świetnej akustycznej sali oraz najlepiej wyposażonego budynku teatralnego na Śląsku. 
(Źródło: http://www.teatr.gliwice.pl/)


Od sezonu 1924/1925 stał się jedną z siedzib gliwicko-bytomsko-zabrzańskiego Górnośląskiego Teatru Trzech Miast. Wystawiał wówczas na wysokim poziomie m.in. opery i operetki, na przykład utwory Wagnera, Webera, Straussa, Kálmána i Lehára.
(Źródło: http://www.teatr.gliwice.pl/)


Działalność teatru zakończyła się w 1944 roku, a w następnym roku został on spalony przez żołnierzy Armii Czerwonej. Ponownie jako sala teatralna zaczął funkcjonować 15 lat temu, w 1996 roku. 
(Źródło: http://www.teatr.gliwice.pl/)


Po dwuletniej działalności pod kierownictwem Ewy Strzelczyk, Fundacji Odbudowy Teatru Miejskiego w Gliwicach udało się wtedy ponownie otworzyć mury teatru dla publiczności. 9 maja 1996 roku wystąpiła w „Ruinach” słynna krakowska Piwnica Pod Baranami. Od tego czasu Ruiny były przestrzenią wielu przedsięwzięć artystycznych.
(Źródło: http://www.teatr.gliwice.pl/)


W minionym tygodniu mieliśmy okazję poznać ten niezwykle interesujący obiekt od podszewki. Podczas skanowania laserowego 3D podziemi natrafiliśmy miedzy innymi na pozostałości łaźni oraz pływalni.

skanowanie laserowe 3D,  skanowanie 3D,, skanningmobilne skanowanie 3Dmobile scanning 3d,skanowanie laserowe 3Dskaning 3D3d laser scanningskanowanie 3D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger