03 kwietnia 2013

SKANOWANIE 3D - Stary Rynek w Poznaniu


Dużą popularność w serwisie YouTube na naszym kanale KADEX3D, zdobyła animacja wykonana z chmury punktów, która powstała przy okazji pomiaru elewacji zabytkowych kamienic na Starym Rynku w Poznaniu.W ciągu jednego dnia odtworzona została kilkaset razy co w przypadku filmów prezentujących technologię jest dużym osiągnięciem. Jesteśmy przekonani, że nie bez znaczenia jest profesjonalnie i ciekawie wykonana animacja ... Gratulujemy Piotrowi :-)

Zapraszamy do obejrzenia animacji i komentarzy


Oczywiście pomiaru nie wykonaliśmy tylko po to aby przedstawić animację. Głównym celem był pomiar elewacji i wykonanie dokumentacji CAD. Wykonaliśmy również ortofotoplan elewacji, aby jeszcze dokładniej odzwierciedlić detale.To kolejne potwierdzenie na to, że zastosowanie technologii skanowania laserowego 3D jest w wielu przypadkach niezbędne. Dokumentacja z tego pomiaru jest nieśmiertelna. Nie musimy się obawiać, że kiedykolwiek przyjdzie nam odtwarzać detale z niepełnej lub archaicznej dokumentacji. 

Koledzy z działu skanowania laserowego 3D obiecali, że w niedalekiej przyszłości, 
pojawi się animacja z całego rynku.skanowanie laserowe 3D, skaning 3D, 3d laser scanning, skanowanie 3D.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger