06 kwietnia 2013

Warsztaty TLS - KAZIMIERZ DOLNY

W dniach 10-12 kwietnia br. w Kazimierzu Dolnym odbędą się "I Warsztaty Laserowego Skaningu Naziemnego Innowacyjna technologia - nowe możliwości".

KADEX Geodezja Polska sp. z o.o. zaprezentuje na warsztatach praktyczne zastosowanie skaningu naziemnego (TLS). Będziemy do Państwa dyspozycji przez cały okres warsztatów.

Ideą warsztatów jest zapoznanie specjalistów różnych dziedzin nauki (geografii, geologii, ekologii, archeologii, architektury itp.), jak również praktyków (z zakresu geodezji, inżynierii budowlanej i transportowej) z najnowszymi technologiami pomiarów naziemnych z użyciem skaningu laserowego 3D.

W trakcie trzydniowych warsztatów zaplanowano:
  • dwie przedpołudniowe sesje tematyczne w trakcie których organizatorzy i uczestnicy zaprezentują przykłady dotychczasowych zastosowań TLS;
  • dwie popołudniowe sesje terenowe w trakcie których uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego zapoznania się z najnowszymi skanerami laserowymi 3D wiodących światowych producentów oraz możliwościami przetwarzania i interpretacji pozyskanych danych;
  • otwartą dyskusję z udziałem zaproszonych przedstawicieli producentów i dystrybutorów sprzętu i oprogramowania, w trakcie której, poruszana będzie problematyka przyszłych kierunków i możliwości rozwoju badań z wykorzystaniem TLS oraz sformułowane zostaną oczekiwania i sugestie jej uczestników.
Organizatorem warsztatów są Zarząd Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie oraz Leica Geosystems Polska.

Po szczegóły zapraszamy - TU

skanowanie laserowe 3D, skaning 3D, 3d laser scanning, skanowanie 3D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger