15 kwietnia 2014

KOLEJNA SZKOŁA POMIARÓW - Mazury 2014

Na początku bardzo chcemy podziękować organizatorom Mazurskiej Szkoły Pomiarów, która odbyła się tym razem w Hotelu Zalesie w malowniczej okolicy mazurskiego jeziora i przepięknych lasów. Trochę trudno było rozstać się z Hotelem Columbus w Rowach, do którego zawitaliśmy przez ostatnie trzy lata i chyba siła przyzwyczajenia ciągnęła nas jednak w kierunku morza :-) 

Jak co roku przez trzy dni, uczestnicy szkoły, mogli zapoznać się z ciekawymi technologiami pomiaru. Poczynając od podstawowych narzędzi, takich jak GPS i tachimetr po bardzo skomplikowane urządzenia jak skanery laserowe czy precyzyjne trackery, dla których liczą się już setne części milimetra.

Nasza firma występowała w roli prelegenta w panelu użytkowników nowych technologii. Jako jedna z niewielu firm w Polsce możemy pochwalić się już naprawdę znaczącymi osiągnięciami w skanowaniu laserowym 3D i stąd (tak przynajmniej sądzimy) zaproszenie nas do tego typu przedsięwzięcia. Tym którzy byli zdradziliśmy rąbka tajemnicy z zakresu samej technologi ale i podnosiliśmy sprawę ogólnej promocji tej technologi, która póki co nie jest jeszcze każdemu znana. Choć na przestrzeni ostatnich trzech lat, również przy naszym udziale, zaczyna być już rozpoznawalna i powoli dostrzega się jej niezmierzony potencjał.


Ale nauka to nie wszystko. Jak zawsze udało nam się nawiązać bardzo ciekawe kontakty towarzyskie i biznesowe. Jak co roku było dużo rozrywki, która sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości ;-) 

Jeszcze raz dziękujemy firmie TPI, za zorganizowanie tak świetnego przedsięwzięcia - do zobaczenia za rok !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger