21 lipca 2014

Skanowanie 3D Starej Warzelni w Poznaniu

W lipcu mamy naprawdę dużo pracy. Skanujemy "na potęgę". Jednym z ciekawych obiektów jaki mamy już w chmurze jest Stara Warzelnia mieszcząca się w Poznaniu przy ulicy Majakowskiego.Zlecenie otrzymaliśmy od jednego z wiodących w Poznaniu deweloperów, który planuje zamienić to miejsce  jedne z najbardziej prestiżowych osiedli. Miejsce położone jest naprawdę malowniczo a komunikacja z centrum jest wprost fantastyczna. Cała inwestycja obejmie odrestaurowanie zabytkowych budowli browaru Mycielskich oraz budowę nowych budynków mieszkalnych.

 
 
 
Nasz skaner pojawił się na budowie głównie z powodu planowanego remontu i odrestaurowania  zabytkowego budynku z 1872 roku, który był głównym budynkiem browaru. 


Dziś pracujemy już nad budową modelu 3D. Efekty niebawem ;-) Co ciekawe, coraz częściej słyszymy, że skaning 3D jest niezbędny przy tego typu pracach ...skanowanie laserowe 3D,  skanowanie 3D,, skanningmobilne skanowanie 3Dmobile scanning 3d,skanowanie laserowe 3Dskaning 3D3d laser scanningskanowanie 3D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger