06 czerwca 2013

Skanowanie laserowe 3D kaplicy na warszawszkich Powązkach

Ostatnio trochę opuściliśmy się w sprawozdaniach ale to wszystko przez to, że brakuje nam czasu. Co szczerze mówiąc bardzo nas cieszy bo widzimy ogromne zainteresowanie naszymi usługami skanowania laserowego 3D.  A pomyśleć, że 2 lata temu żaden z naszych klientów nie słyszał nawet o tej technologii :-) Dziś nie umieją się bez nie obejść !

Między innymi, wykonaliśmy skanowanie laserowe 3D Kaplicy na Powązkach w Warszawie. Zadanie było łatwe i przyjemne. Wykonaliśmy kilkanaście skanów i gotowe. Najfajniejsze jest to, że pracę tą wykonaliśmy przy okazji czekania na samolot do Rosji gdzie również wykonaliśmy skaning 3D (o tym już było a naszym blogu - TUTAJ). Kaplica na Powązkach architekturą nie powala i stąd pewnie pomysł na jej przebudowę ... choć w necie krążą opinie, że lepszy byłby buldożer zamiast architekta :-) No ale wtedy nie trzeba by jej skanować ... więc chyba dobrze, że jest jak jest :-)

Chmura punktów


 Nasz skaner w akcji

I nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zachęcili NOWYCH KLIENTÓW :-)

Niedługo napiszemy o innych naszych dokonaniach a trochę ich było ;-) Tylko musimy się uporać z opracowaniami bo jak zawsze klient jest najważniejszy !!!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © SKANOWANIE LASEROWE 3D , Blogger